Oleksandr Zinchenko
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Oleksandr Zinchenko podczas konferencji prasowej przed meczem z RB Lipsk poinformował, że każdy zawodnik w zespole Obywateli daje z siebie wszystko w nadziei, że pojawi się w wyjściowym składzie.

24-latek, który rozrywa swój piąty sezon w Manchesterze, w przeszłości występował na różnych pozycjach, jednak nie ukrywa, że najistotniejsze dla niego jest przede wszystkim pojawienie się na murawie.

? Jestem w Manchesterze City już piąty sezon. Grałem na wielu pozycjach, ale to, czego jestem pewien to to, że aby odnieść sukces, trzeba ciężko pracować.

? To gdzie gram zależy od meczu i przeciwnika. Musimy szanować każdą decyzję trenera Pepa Guardioli i siebie nawzajem. Musisz walczyć o swoje miejsce, musisz ciężko zapracować na swoją szansę, a kiedy już ją otrzymasz, musisz ją wykorzystać w 100%.

? Wszyscy walczą, ciężko pracują i trzeba dać z siebie wszystko, aby na końcu móc powiedzieć: Zrobiłem co w mojej mocy, dałem z siebie 100%. Jeśli na to zasługujesz, grasz, a jeśli nie, to nie zrobiłeś wystarczająco dużo.

Źródło: www.mancity.com

2 KOMENTARZE

  1. O co chodzi, że dużo z was ze strony chce go sprzedać? On ma jakąś złą serie meczów, regularnie popełnia błędy? Czym argumentujecie sprzedaż rezerwowego piłkarza?

  2. Nie wiadomo czemu. Solidny obrońco pomocnik z niezłym przeglądem pola i dobrym strzałem. Ale kiedyś był zamieszany w stratę paru bramek na przestrzeni 5 lat i tak wyszło że jest przez większość uznawany za pierwszego do odstrzelenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj