Oleksandr Zinchenko
fot. www.mancity.com

Oleksandr Zinchenko uważa, że powrót na szczyt tabeli Premier League dałby Manchesterowi City pewności siebie w kontekście walki o trofea, ponieważ klub z Etihad Stadium celuje w zwycięstwo we wszystkich rozgrywkach, w jakich bierze udział.

Podopieczni Pepa Guardioli nie przegrali od 15 spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki i przystępują do środowego meczu z Aston Villą, mając świadomość, że zwycięstwo może dać im prowadzenie w lidze.

? Mecz z Aston Villą to dla nas świetna okazja, aby ponownie wygrać i być może wrócić na pierwsze miejsce w lidze tabeli. Na pewno dodałoby to nam pewności siebie ? powiedział reprezentant Ukrainy.

? To naprawdę miłe uczucie być na szczycie tabeli i każdemu z nas tego brakuje. To jest to, czego potrzebujemy i czego chcemy.

? Jesteśmy na dobrej drodze, ale wciąż musimy poprawić wiele rzeczy, zwłaszcza będąc bliżej bramki przeciwnika. Naprawdę stwarzamy wiele okazji, ale musimy być lepsi w finalizowaniu akcji.

? W zespole wszyscy są spragnieni sukcesów. Chcemy zdobyć wszystkie tytuły w tym sezonie i jesteśmy na to gotowi. Chciałbym wygrać Premier League i Ligę Mistrzów. To moje marzenie z czasów dzieciństwa.

? Już dwukrotnie wygraliśmy Premier League, ale zawsze chcemy więcej. Trzy razy to zawsze lepiej niż dwa, a Liga Mistrzów to marzenie każdego piłkarza.

Źródło: www.mancity.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments