Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Prezes Evertonu, Bill Kenwright oraz nowy właściciel, Farhad Moshiri ujawnili plany dotyczące przyszłości czołowych zawodników klubu z Merseyside.

Wśród gorących nazwisk letniego okna transferowego znajduje się wielu piłkarzy The Toffees. Od dłuższego czasu mówi się o przenosinach stopera Johna Stonesa do Manchesteru (nie wiadomo jedynie, czy wybierze pracę z Pepem Guardiolą czy z Jose Mourinho). Poza tym niepewna jest przyszłość Romelu Lukaku oraz Rossa Barkleya, którymi również interesuje się kilka klubów.

Wydaje się jednak, że Everton nie pozwoli odejść swoim gwiazdom tak łatwo. Szefostwo klubu remont rozpoczęło od zwolnienia dotychczasowego trenera, Roberto Martineza. Nowy- Ronald Koeman (poprzednio Southampton-przyp. red.) planuje zatrzymać kluczowych piłkarzy.

Prezes Evertonu, Bill Kenwright wierzy, że sztuka, która udała się klubowi z Merseyside w 2013 roku (zatrzymanie podstawowego zawodnika, Leightona Bainesa, pomimo oferty United), powiedzie się również tym razem.

– Czy pracowałem nad tym aby zatrzymać Romelu? Czy Farhad pracował nad tym aby zatrzymać Romelu? Czy my w ogóle chcemy zatrzymać Roma? W 100% tak, chcemy. Również Rossa i Johna Stonesa. Chcemy ich zatrzymać i sprawić, żeby oni także tego chcieli. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj