Julian Alvarez
fot. www.mancity.com

Julian Alvarez przedłużył kontrakt z Manchesterem City o kolejny rok. Napastnik, który odegrał główną rolę w triumfie Argentyny na Mistrzostwach Świata w 2022 roku, pozostanie na Etihad Stadium do lata 2028 roku.

– To bardzo dumny moment dla mnie i mojej rodziny. To niesamowite, że klub taki jak Manchester City pokłada we mnie wiarę – powiedział Alvarez po podpisaniu nowej umowy z Manchesterem City.

– Jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego sezonu tutaj, ale mam o wiele więcej do zrobienia. Wiem, że mogę być lepszy, a Manchester City oferuje mi wszystko, czego potrzebuję, aby wydobyć mój potencjał.

– Chcę podziękować trenerowi, asystentom i wszystkim w Manchesterze City, którzy pracują za kulisami, za wszystko, co dla mnie zrobili, odkąd dołączyłem tutaj latem. Nie mogłem prosić o więcej. To klub, który dba o swoich piłkarzy i czułem wsparcie przez cały czas spędzony tutaj. Teraz skupiam się na stawaniu się coraz lepszym i pomaganiu Manchesterowi City w zdobywaniu trofeów.

– Julian zaimponował wszystkim w Manchesterze City swoimi umiejętnościami technicznymi, poświęceniem i postawą – powiedział z kolei Txiki Begiristain, dyrektor sportowy klubu.

– Jest idealnym wzorem dla młodego piłkarza. Pokazał już tutaj w Anglii, że ma niesamowity ruch i naturalny instynkt strzelecki. Widzieliśmy na Mundialu, jakim jest wyjątkowym talentem. Zdobycie tego trofeum w jego wieku jest niesamowite i wszyscy jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnął.

– Jego dotychczasowe postępy były naprawdę dobre, ale teraz jesteśmy w pełni skoncentrowani na dalszym rozwijaniu jego gry i uczynieniu z niego jednego z najlepszych napastników w światowym futbolu.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj