Phil Foden

W niedzielne popołudnie Manchester City zmierzy się w meczu derbowym z Manchesterem United.

Przewidywane składy:

Manchester City: Ederson; Walker, Dias, Stones, Ake; Silva, Rodri, De Bruyne; Doku, Haaland, Foden

Manchester United: Onana; Dalot, Varane, Lindelof, Amrabat; Casemiro, Mainoo; Antony, Fernandes, Garnacho; Rashford

AKTUALIZACJA

Phil Foden strzelił dwa wspaniałe gole, a Manchester City odrobił stratę i pokonał Manchester United 3:1.

Manchester City stracił bramkę po olśniewającym golu Marcusa Rashforda w osmej minucie i wbrew przebiegowi gry i przez następne 50 minut próbował znaleźć sposób na przedostanie się przez linię obrony United.

Jako pierwszy zrobił to Phil Foden w 56. minucie spotkania po uderzeniu w górny róg z 20 metrów, a następnie strzelił wspaniałą drugą bramkę na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Erling Haaland zamknął wynik spotkania po doskonałej akcji Rodrigo i w doliczonym czasie gry podwyższył na 3:1, w efekcie czego Obywatele zbliżyli się do lidera Liverpoolu.

Manchester City – Manchester United 3:1 (0:1)
0:1 Rashford 8′