www.mancity.com

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, kierownictwo Manchesteru City prowadzi rozmowy kontraktowe z Raheemem Sterlingiem. Obecna umowa angielskiego skrzydłowego z ekipą The Citizens kończy się w 2023 roku, a na światło dziennie wyszły informacje dotyczące negocjacji.

Według włoskiego dziennikarza Nicolo Schiry, Manchester City chce wydłużyć umowę 25-letniego zawodnika o kolejny rok, podnosząc jego pensję za sezon gry do poziomu 20 milionów euro.

Były zawodnik Liverpoolu był ostatnio łączony z przenosinami do Realu Madryt i bardzo entuzjastycznie wypowiadał się na temat klubu z Estadio Santiago Bernabeu.

– Real Madryt to fantastyczny klub. Kiedy widzisz białą koszulkę, wiesz dokładnie, o jaki klub chodzi, ponieważ jest ogromny. Jednocześnie mam umowę z Manchesterem City i muszę to uszanować. Mimo wszystko jest to fantastyczny klub.

Źródło: www.twitter.com

2 KOMENTARZE

  1. Uważam, że jeśli Real Madryt złoży za niego konkretną ofertą to należy ja rozważyć. Sterlinga i tak warto będzie sprzedać za 2 – 3 lata, kiedy nie będzie już tak szybki jak dziś. Zespół wg mnie należy budować wokół Kevina De Bruyne.

    • Też uważam De Bruyne za centralną postać naszego zespołu, którą należy zatrzymać w kklubie za wszelką cenę. Co do Sterlinga, powtórzę po raz setny, że jeśli będzie grał na prawym skrzydle, a Sane na lewym, to jest to najlepsze co może City wystawić na skrzydłach. Sterling ma problemy ze skutecznością ( zwłaszcza z United i Liverpoolem ), ale ma wiele innych atutów. Wskazałbym- szybkość, dobry drybling i wiele wywalczonych karnych. Prędzej jednak zająłbym się przekonaniem do pozostania w klubie Sane- odpowiednią tygodniówką. Ze Sterlingiem mamy jeszcze czas