Mahrez
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Riyad Mahrez twierdzi, że perspektywa gry finale Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea, który odbędzie się w najbliższą sobotę, jest dla niego spełnieniem marzeń.

Algierski skrzydłowy jest w tym sezonie w bardzo dobrej formie i był kluczową postacią w Manchesteru City w drodze do finału Ligi Mistrzów. Mahrez był także integralną postacią w walce o odzyskanie tytułu mistrza Premier League oraz zdobycia czwartego z rzędu Pucharu Carabao.

? To jest jak sen. Od dziecka obserwowałem finałowe mecze Ligi Mistrzów i jest to coś wyjątkowego. Teraz musimy rozegrać dobry mecz i wygrać ? oświadczył Mahrez.

? Dobrze jest zagrać w finale, ale grasz w nim po to, aby go wygrać. To ogromne osiągnięcie także dla klubu. To pierwszy finał w historii klubu, pierwszy finał dla wielu z nas i jest to coś fantastycznego.

? Wygranie Ligi Mistrzów oznaczałoby wiele. To przede wszystkim wielkie wydarzenie dla klubu, ponieważ nigdy nie wygraliśmy tych rozgrywek. Byłoby niesamowite, gdybyśmy to zrobili.

? Damy z siebie wszystko, aby spróbować wygrać. Jestem bardzo wdzięczny trenerowi za zaufanie. Kosztowało mnie to wiele pracy, ale jeszcze się nie skończyło. Nadal mam wiele do osiągnięcia.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj