Ilkay Gundogan
fot. www.mancity.com

Ilkay Gündogan ma nadzieję, że on i jego koledzy z Manchesteru City powrócą zdrowi z nadchodzącej przerwy międzynarodowej przed kluczową fazą sezonu. Niemiecki zawodnik rozmawiał z dziennikarzami po sobotnim zwycięstwie na Goodison Park z Evertonem w ćwierćfinale Pucharu Anglii.

Zwycięstwo oznacza, że Manchester ??City wciąż walczy o triumf we wszystkich czterech rozgrywkach, w których uczestniczy, Gündogan ma nadzieję, że on i jego koledzy z drużyny powrócą bez szwanku z nadchodzącej przerwy na mecze reprezentacji narodowych.

? Myślę, że następnym celem jest powrót w zdrowiu i w jak najlepszej formie po międzynarodowej przerwie. To nie będzie łatwe, a następnie czeka nas ważny mecz z Leicester ? powiedział niemiecki pomocnik Manchesteru City.

Gündogan wypowiedział się także na temat swojego gola, stwierdzając że jego celem podczas spotkań jest, aby zawsze znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie.

? Po prostu starałem się być w centrum akcji, czekając na odbicie, a wszystko zbiegło się w czasie. Trochę się bałem uderzając piłkę, dlatego cieszę się, że wpadła do siatki. 

? Tego typu mecze są bardzo trudne, więc wiedzieliśmy, że będzie to mecz walki, ale ostatecznie zwyciężyliśmy i spisaliśmy się naprawdę dobrze. Czasami nie udaje nam się grać naszej najlepszej piłki nożnej, ale chodzi o cierpliwość i znalezienie odpowiednich momentów, a następie wykorzystanie ich ? podsumował pomocnik Manchesteru City.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj