Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City pomimo faktu, że w maju przyszłego roku skończy 35 lat, zasugerował, że w najbliższym czasie nie ma planów przejścia na emeryturę i zamierza nadal grać w profesjonalną piłkę nożną przez kilka lat.

Reprezentant Brazylii barw klubu z Etihad Stadium broni od 2013 roku. Swój kontrakt do 2020 roku przedłużył w styczniu 2018 roku, lecz nie jasne jest czy włodarze Mistrzów Anglii zdecydują się na jeszcze jedną prolongatę umowy. Główną przeszkodą do tego może okazać się sprowadzony latem, właśnie na pozycję zajmowaną przez Fernandinho z Atletico Madryt za rekordową sumę 80 mln euro o wiele młodszy, bo 23- letni Rodrigo.

Fernandinho cytowany przez Manchester Evening News:

– Zawsze powtarzam, że będę grał tak długo, jak długo pozwoli mi na to mój umysł. Dopóty dopóki będę zmotywowany, a treningi i gra będą mi sprawiały radość. Czuję się dobrze i każdego dnia z zadowoleniem trenuję, dlatego będę grał do czasu, aż się to nie zmieni. Nie potrafię dokładnie określić, w jakim wieku zakończę karierę, w wieku 37,38 czy 40 lat (?)- zobaczymy.  

 

1. Manchester City        3    3    0    0    10:1    +9

2. Dinamo Zagrzeb       3     1    1    1    6:4     + 2

3. Szachtar Donieck

4. Atalanta Bergamo 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj