Ederson
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Ederson wierzy, że jego nowy kolega z zespołu, Jack Grealish pomoże drużynie Obywateli wskoczyć na wyższy poziom w sezonie 2021/22.

? To był świetny transfer dla naszego zespołu. Jack Grealish ma wiele umiejętności i będzie dla nas krokiem naprzód. Wie, jak podać, wie, jak dryblować, jest dobrym wykończeniowcem i mam nadzieję, że może zagrać dobry mecz przeciwko Norwich. Jest świetnym wzmocnieniem naszego składu ? powiedział Ederson na temat nowego klubowego kolegi.

Ederson wyznał także, że ma nadzieje, że drużyna zdąży się przełamać po porażce w meczu o Tarczę Wspólnoty z Leicester City oraz z Tottenhamem w 1. kolejce Premier League.

? Drużyna zawsze stara się grać dobrze i osiągać najlepsze wyniki. Niestety nie zdarzyło się to w pierwszych dwóch meczach. Negatywne wyniki nie mają jednak na nas wpływu, a jedynie motywują nas do tego, aby je przełamać ? powiedział Ederson.

? Musimy dobrze grać i strzelać bramki, ponieważ nie strzeliliśmy goli w pierwszych dwóch meczach. W ciągu ostatnich kilku sezonów nasz zespół strzelił wiele bramek, więc mam nadzieję, że uda nam się do tego wrócić.

? W Premier League jest zwykle sześciu-siedmiu pretendentów do tytułu. W tym roku nie będzie inaczej. To będą bardziej konkurencyjne rozgrywki niż w poprzednim roku. Wszystkie drużyny wzmocniły swoje składy świetnymi transferami. To będzie ciężki sezon i będziemy musieli dać z siebie wszystko, jeśli chcemy ponownie zdobyć tytuł mistrzowski.

Źródło: www.mancity.com