Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Zbliżające się okienko transferowe to doskonała okazja dla rozgorączkowanych dziennikarzy do tego, by dać upust swojej fantazji. Nawet najbardziej nieprawdopodobne plotki i doniesienia odpowiednio ubarwione z biegiem czasu traktowane są jako prawda i fakt dokonany.

Jedną z takich ciekawostek krążących po internecie jest rzekome zainteresowanie Manchesteru City piłkarzem Realu Madryt Tonim Kroosem.

Jak donosi hiszpański portal El Confidencial zwolennikiem zakontraktowania 29- letniego reprezentanta Niemiec ma być sam Guardiola, który zna go ze swoich wspólnych czasów w Bayernie Monachium i gdzie był jednym z jego ulubionych piłkarzy.

Zinedine Zidane pominął Krossa w doborze składu na wygrany przez Królewskich 3:2 mecz z SD Huesca, co jeszcze bardziej spotęgowało domysły o jego szybkim rozstaniu z Santiago Bernabeu. Kolejnym aspektem rzekomo przemawiającym za chęcią sprzedaży pomocnika ma być jego stosunkowo młody wiek. Za liczącego sobie obecnie 29 wiosen mistrza świata Real mógłby zażądać większej sumy odstępnego niźli za trzy lata, kiedy to wygasać będzie jego kontrakt z 33- krotnym mistrzem Hiszpanii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj