Josko Gvardiol
fot. www.rbleipzig.com

Trener RB Lipsk, Marco Rose zdementował pogłoski, jakoby niemiecki klub zgodził się na sprzedaż Josko Gvardiola do Manchesteru City w letnim okienku transferowym.

21-latek jest silnie łączony z przenosinami na Etihad Stadium, a Pep Guardiola uważa obrońcę za swój główny cel tegorocznego lata.

Oba kluby odbyły już rozmowy w tej kwestii, a dyrektor sportowy Lipska, Max Eberl, potwierdził na początku lipca, że ​​Gvardiol poinformował klub o swoim pragnieniu dołączenia do Manchesteru City tego lata.

Uważa się, że Manchester City był przez jakiś czas przyblokowany w negocjacjach z Lipskiem w sprawie opłaty transferowej, a klub z  Bundesligi odmówił obniżenia wyceny za Chorwata. 

Tymczasem w środę wieczorem, ekspert rynku transferowego, Fabrizio Romano poinformował, że Anglicy osiągnęli pełne porozumienie z Lipskiem w sprawie podpisania kontraktu z Gvardiolem i że obrońca zakończył pierwszą część testów medycznych.

Gvardiol następnie podsycił spekulacje, ponieważ polubił post na Instagramie o rzekomej zgodzie na opuszczenie Lipska i dołączenie do Obywateli.

W rozmowie ze Sky Deutschland, szkoleniowiec Lipska, Marco Rose przedstawił swój punkt widzenia.

– Josko jest jednym z naszych graczy i o ile wiem, pozostanie jednym z naszych graczy. Nie wiem nic o badaniu lekarskim. Myślę, że gdyby tak było, wiedziałbym o tym jako główny trener!

Źródło: www.sky.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj