Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Raheem Sterling ma nadzieje, że jego drużynie uda się sprawić kibicom Obywateli świąteczny prezent i odnieść zwycięstwo w sobotnim meczu z Sunderlandem.

City jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale obecny sezon jest bardzo nieprzewidywalny.

– Widziałem sporo spotkań Sunderlandu i mogę powiedzieć, że są bardzo walecznym zespołem. Czasami zdarzają się mecze, kiedy szczęście nie jest po Twojej stronie i wówczas może to być naprawdę trudne spotkanie. Liczę, że to będzie dobra gra – stwierdził Sterling.

– Zespoły prowadzone przez Sama Allardyce’a cechuje jedna rzecz. Zawodnicy doskonale wiedzą, czego od nich oczekuje i nie inaczej jest w Sunderlandzie.

– Mam nadzieje, że sprawimy prezent naszym fanom i wygramy to spotkanie. Premier League jest bardzo nieprzewidywalna, co było widać także w naszych ostatnich spotkaniach.

– Podejdziemy do tego spotkania z nadzieją na zdobycie kompletu punktów. Myślę, że możemy wygrać. Kiedy wychodzimy na boisko, wiemy co mamy zrobić.

Reprezentant Anglii podczas rozmowy z mediami wyraził także swój podziw dla Sergio Agüero i pozostałych kolegów z zespołu.

– Sergio jest graczem światowej klasy. Obserwowałem go przed transferem do City, a teraz kiedy gram u jego boku, czuję się fantastycznie, ponieważ mogę się od niego wiele nauczyć. Nie tylko Sergio jest fantastyczny, ale także David, Kevin i Yaya są wielkiej klasy zawodnikami. To zaszczyt być z nimi w jednym zespole i uczyć się od nich.