Bernardo Silva
fot. www.mancity.com

Dyrektor generalny Manchesteru City, Ferran Soriano zapowiedział, że Bernardo Silva nie opuści klubu przed zamknięciem letniego okna transferowego.

Reprezentant Portugalii był związany z licznymi spekulacjami transferowymi, łączącymi go z przeprowadzką do Barcelony czy Paris Saint-Germain, podczas gdy Manchester City pozostawał zdecydowany przy stanowisku, że chce zatrzymać Silvę w klubie.

Silva, który zaliczył asystę i strzelił bramkę w niedzielnym, zremisowanym 3:3 meczu z Newcastle United, również oddalił pogłoski transferowe, twierdząc, że jest skupiony na grze w klubie z Etihad Stadium. Prezes klubu zasugerował również, że Silva nie opuści klubu pomimo zainteresowania Barcelony.

? Jest trochę za późno w tym okienku transferowym, aby porozmawiać o takich kwestiach. Ta historia miała wiele zwrotów i ostatecznie nigdy nie ruszyła z punktu wyjścia. 

Źródło: Qu? T’hi Jugues

1 KOMENTARZ

  1. jak ma odejść w nastepnym sezonie to szybko to załatwić żeby mieć czas na sprowadzenie zastępstwa. 80mln i można go puścić chodź wolałbym żeby został. Świetny piłkarz walczak i technik ten sezon mocno zaczyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj