Kevin De Bruyne
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Kevin De Bruyne jest otwarty na przedłużenie swojego kontraktu z zespołem Obywateli, jeśli klub skutecznie odwoła się od decyzji UEFA w sprawie dwuletniego zakazu gry w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Przyszłość reprezentanta Belgii od czasu nałożenia przez UEFA kary na Manchester City z powodu złamania przepisów finansowego Fair Play często jest obiektem dyskusji. Sam zawodnik stwierdził także, że dwa lata bez gry w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w Europie są dla niego zbyt długim okresem.

Z najnowszych doniesień z rynku transferowego wynika, że 28-latek nie zmienił swoich priorytetów, ale jest skłonny pozostać w Manchesterze znacznie dłużej niż do końca obecnej umowy, jeżeli klub upora się z kwestiami spornymi.

Obecna umowa zawodnika z Manchesterem City wygasa w 2023 roku, jednak czuje się on na tyle komfortowo klubie z Etihad Stadium, że rozważa pozostanie w nim być może nawet do końca kariery.

Ostateczna decyzja odnośnie Manchesteru City zapadnie prawdopodobnie w lipcu, a sprawą zajmie się Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS), do którego odwołał się angielski klub po decyzji Izby Orzekającej Klubowego Organu Kontroli Finansowej UEFA (CFCB).

Źródło: www.goal.com

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments