Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

To, co wydawało się mało prawdopodobne i pozostawało w sferze spekulacji, powoli staje się faktem. Tak przynajmniej twierdzi Kicker.

Według niemieckiego czasopisma menedżer Obywateli chce się pozbyć 23- letniego skrzydłowego co w znacznym stopniu ułatwi negocjacje pomiędzy mistrzami Niemiec i Anglii. Zaporowa jak do tej pory kwota odstępnego za 23- latka w wysokości 110 mln euro może zatem ulec znacznemu obniżeniu i skusić Monachijczyków do sfinalizowania jednego z najbardziej spektakularnych transferów w zbliżającym się okienku umożliwiającym zmiany barw klubowych.

 Sané mógłby zastąpić odchodzącego powoli na piłkarską emeryturę Arjena Robena. Rozstający się z Bawarczykami Holender w bardzo ciepłych słowach wypowiedział się na temat reprezentanta Niemiec:

– Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, to będzie to arcydzieło w wykonaniu Bayernu. W Europie jest kilka wyjątkowych talentów, Leroy jest z pewnością jednym z nich. Niestety, ostatnio nie grał za dużo, ale jest to niesamowity piłkarz. Jest szybki, w pojedynkach jeden na jeden nie ma sobie równych, potrafi strzelać bramki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj