Pomocnik Manchesteru City, Rodri uważa, że ekipa Obywateli może być dumna z tego, jak spisała się w obecnym sezonie.

Drużyna Pepa Guardioli traci obecnie 25 punktów w tabeli Premier League do prowadzącego Liverpoolu i czeka obecnie na decyzję dotyczącą ewentualnego wznowienia rozgrywek. Niemniej Manchester City zdobył już Tarczę Wspólnoty oraz Puchar Ligi Angielskiej i wciąż liczy się w walce o Puchar Anglii i trium w Lidze Mistrzów.

? Czasami piłka nożna właśnie taka jest. Liverpool był niesamowity w tym sezonie w Premier League. Skoncentrowali całą swoją mentalność tylko na Premier League, a w takich sytuacjach jedyne, co możesz zrobić, to bić brawo.

? Jeżeli chodzi o nas, to mieliśmy w tym roku wiele problemów. Mieliśmy wiele kontuzji, w wyniku których straciliśmy ważnych graczy, ale nie był to dla nas zły sezon – jesteśmy na drugim miejscu.

? Drugie miejsce nie jest miejscem, na którym chcielibyśmy być, ale czasami tak jest i musimy iść dalej. Myślę, że całościowo możemy być dumni z sezonu i tego co dokonaliśmy.

? Mamy już dwa tytuły (Tarczę Wspólnoty i Puchar Ligi Angielskiej) i mamy szansę zdobyć kolejne dwa, w tym Ligę Mistrzów.

? Myślę, że to nie jest zły sezon i osobiście jestem z niego bardzo zadowolony.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj