Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Bayernu Monachium, Pep Guardiola od dłuższego czasu łączony jest z przenosinami do Manchesteru City po zakończeniu obecnego sezonu i wiele wskazuje na to, że  dojdą one do skutku.

Zdaniem mediów, przyjście Guardioli o Manchesteru City będzie jednoznaczne z odejściem z klubu pomocnika Obywateli – Yayi Toure.

Wielokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nie ma zbyt dobrych relacji z Hiszpańskim trenerem i wydaje się mało prawdopodobne, aby obaj reprezentowali barwy City.

– Zawsze kiedy chciałem porozmawiać z Guardiolą on najzwyczajniej w świecie olewał mnie. Ignorował mnie non stop, a jego tłumaczenia odnoszące się do mojej ówczesnej sytuacji były po prostu dziwne. Nie wierzył we mnie. Chciałem zostać, ale Guardiola praktycznie wyrzucił mnie z Barcelony. Marzyłem o zakończeniu kariery na Camp Nou – mówił Toure na temat swojej współpracy z Guardiolą w barwach Barcelony.

Pomocnikowi z pomocą chce przyjść Inter Mediolan, chce funkcję trenera sprawuje Włoch Roberto Mancini, który w przeszłości współpracował z Toure w Manchesterze City.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj