Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kibice Manchesteru City, którzy wybiorą się w podróż na Wembley na finał FA Cup będą mogli się tam dostać za darmo. Piłkarze mistrza Anglii chcą się odwdzięczyć fanom za wsparcie i dlatego postanowili opłacić koszt 26 autobusów, które zawiozą kibiców 18 maja do Londynu. Ma to być rekompensata za majątek, który fani wydali aby móc wspierać drużynę przez cały sezon. Klub oczywiście poparł ten piękny gest i zapewnił, że jeśli zajdzie taka potrzeba to opłacą jeszcze więcej autobusów. 

Kapitan, Vincent Kompany wyjaśnił powód takiej akcji:

– Wsparcie kibiców przez cały sezon było po prostu niesamowite. Podróżowanie i wspieranie klubu w tak wielu meczach zarówno w domu jak i na wyjeździe jest bardzo trudne i kosztowne, dlatego każdy z nas docenia ten ogromny wysiłek naszych kibiców. Wynik wczorajszego meczu nie jest taki jaki byśmy chcieli, ale to było niezwykłe słyszeć niesamowite wsparcie kibiców przez całe 90 minut. Wciąż walczymy o bardzo dużo w tym sezonie i w ten sposób chcemy pokazać, że bardzo im dziękujemy. 

Pep Guardiola na pomeczowej konferencji przyznał, że takiej atmosfery jaka wczoraj była na Etihad nie widział odkąd przybył do Manchesteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj