Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

18 maja 2016 to niezwykle istotna data w życiu naszego serwisu. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym nasza strona obchodzi swoje pierwsze urodziny. 

Dokładanie rok temu pod domeną Manchester-City.pl pojawił się portal informacyjny o ekipie Obywateli. Pierwsza wersja naszego portalu oparta była na systemie WordPress i została bardzo dobrze odebrana przez fanów polskich fanów zespołu z niebieskiej części Manchesteru.

W tym miejscu bardzo chcielibyśmy podziękować użytkownikowi Allionis za cenne rady na początku naszej działalności.

Z perspektywy czasu pierwszy rok naszej działalności oceniamy bardzo dobrze. Podczas 365 dni napisaliśmy dla Was 2103 artykuły, co daje średnią blisko 6 newsów dziennie! Co przy dwuosobowym składzie redakcji uważamy za spory sukces.

Oprócz tego przeprowadziliśmy dla Was szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i jako pierwsza kibicowska strona City w Polsce zorganizowaliśmy ligę typerów.

Pod koniec roku wdrożyliśmy w życie nową szatę graficzną, która przypadła Wam do gustu.

Oczywiście nie zapominamy, że nie byłoby nas bez Waszego udziału. W związku pragniemy Wam bardzo serdecznie podziękować za pierwszy wspólny rok i Wasz wkład w życie strony. Liczymy, że wspólnie będziemy tworzyć kolejne rozdziały pięknej historii!

C’mon City!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj