Obrońca Manchesteru City, Nicolas Otamendi ma nadzieje, że jego drużyna utrzyma zwycięską serię i po tym jak w ostatniej kolejce Premier League pokonała na własnym stadionie Crystal Palace, odprawi z kwitkiem kolejnego rywala – West Ham.
Reprezentant Argentyny debiutował w barwach City we wrześniu ubiegłego roku właśnie w starciu z West Hamem, które zakończyło się porażką Obywateli 1:2 i wierzy, że tym razem jego drużynie uda się wygrać.
– Mecz z West Hamem będzie dla nas bardzo ważny, ponieważ jesteśmy w walce o tytuł i koniecznie musimy kontynuować serię zwycięstw – oznajmił były zawodnik hiszpańskiej Valencii.
– To dla nas bardzo ważne, aby wygrać na Upton Park i o to będziemy walczyć o w sobotę. Wiemy, że to nie będzie łatwe, ponieważ West Ham rozgrywa bardzo dobry sezon i ma wielu dobrych piłkarzy w wysokiej formie.
– Mam nadzieje, że rozegramy dobry i mecz i zdobędziemy trzy punkty ponieważ będzie to jedno ze spotkań, które definiuje mistrzów.
– Doskonale pamiętam pierwszy mecz. Porażka bardzo nas zabolała. West Ham od samego początku grał bardzo dobrze, a my traciliśmy bramki w pechowych momentach i nie byliśmy w stanie się odnaleźć.