Nathan Ake
fot. mancity.com

Manchester City ogłosił kolejny transfer po pozyskaniu skrzydłowego Valencii, Ferrana Torresa i w dniu dzisiejszy podpisał umowę z Nathanem Aké, który występował ostatnio w Bournemouth. 25-letni Holender podpisał z Obywatelami umowę ważną do 2025 roku.

? Manchester City był najlepszą drużyną w Anglii w ciągu ostatniej dekady – powiedział Aké po podpisaniu umowy.

? Transfer do Manchesteru City był moim marzeniem. To najlepsza drużyna, pełna światowej klasy graczy. W Manchesterze City grają wielkie nazwiska znane na całym świecie.

? Pep Guardiola jest trenerem podziwianym na całym świecie i to co osiągnął mówi samo za siebie. Sukces, jaki odniósł jest niewiarygodny, a styl futbolu, który grają jego drużyny naprawdę do mnie przemawia.

? Wiem, że będę musiał ciężko pracować, aby dostać się do składu, ale po to tu jestem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby odcisnąć swoje piętno i pomóc zespołowi zdobywać trofea.

Źródło: www.mancity.com

13 KOMENTARZE

  1. Oj to by było zbyt fajne ale tego sobie życzymy , panowie nie wiem jak wam ale ….on mi trochę Sane przypomina tylko że takiego bardziej zbudowanego ????
    Mam nadzieję że wniesie nam troszkę spokoju w szykach obronnych . , czekamy na więcej ?

  2. Dobra taktyka – chyba ktoś doradza nasyzm kogo kupywać i jak – Valencia kryzys $, Bournemouth spadek, Lyon Brak awansu do LM i prezydent jeszcze 2-3 miesiące temu mowil że musza sprzedać żeby się odbić. NApoli brak awansu do LM. JA do końca wierze w transfer Alaby bo Koulibaly raczej już u nas. Po takich transferach to naprawdę można wychodzić na pewniaka z każdym przeciwnikiem – Alaba Laporte Koulibaly,Walker . mur chinski

  3. Spodziewam sie odejscia cencelo od nas, wcale nie zdziwie sie jak wyląduje w Interze, bo Haikimi bedzie tam grał skrzydłowego / wahadło (pod warunkiem, ze nie wywala Conte). Brakuje nam jeszcze jednego bocznego obrońcy i w obliczu publicznych deklaracji ws. Garcii, potrzebny jeszcze jeden ŚO. Oby bez kolejnych ofensywnych, bo Foden musi wreszcie wejsc w ten zespół! Ake dobry transfer, byle psychicznie dał rade.