Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

W obliczu poważnej kontuzji Leroya Sane, która może wykluczyć Niemca z gry nawet na 2 miesiące, ostatniego dnia zimowego okienka transferowego Obywatele będą starali się o pozyskanie skrzydłowego, który mógłby zastąpić 22-latka. Wybór padł na Riyada Mahreza.

Według plotek, Leicester City odrzuciło już 2 oferty kupna Algierczyka, jednak nie zamierzają trzymać go w klubie  na siłę, i jeżeli Manchester City złoży satysfakcjonującą ofertę, to Mahrez dostanie wolną rękę co do transferu. Problem w tym, że włodarze Lisów mają sobie życzyć nawet 100 mln funtów za swojego piłkarza, podczas gdy The Citizens gotowi są na niego przeznaczyć 60mln.

Bryan Swanson, dziennikarz Sky Sports donosi, że Manchester City przygotowuje trzecią, finalną ofertę za Mahreza, opiewającą na 65 mln funtów, a w transakcję ma zostać włączony jeden z piłkarzy Obywateli. Algierczyk nie został dzisiaj uwzględniony w składzie na spotkanie z Evertonem, co zdaniem dziennikarzy jest jasnym sygnałem, że naciska on mocno na transfer na Etihad.

Temat będzie aktualizowany na bieżąco, aż do zakończenia zimowego okienka transferowego.