Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Samir Nasri intensywnie pracuje nad swoim powrotem na boisko.

Francuski pomocnika z powodu kontuzji uda sezon 2015/16 może praktycznie spisać na straty, ale nie poddaje się i robi wszystko, aby uratować chociaż jego część.

Były zawodnik Arsenalu, w październiku doznał poważnej kontuzji uda, a pierwsza diagnoza zakładała, że w obecnym sezonie nie pojawi się już na placu gry. Z perspektywy czasu okazało się jednak, że być może 28-latek zamelduje się na murawie już w marcu.

– Moje przygotowania do powrotu na boisko są na dość zaawansowanym etapie. Co prawda postępy w tym momencie przychodzą nieco wolniej, ale pracuje już w siłowni, a treningi zajmują mi zwykle dwie, trzy godziny.

– Mam już pewne plany, zwłaszcza że mamy świetny zespół medyczny. Chcę wrócić jak najszybciej się da, ale z drugiej strony pozostaję ostrożny, ponieważ jest to poważny uraz i nie chcę mieć żadnych dodatkowych problemów.

– Razem z fizjoterapeutami jesteśmy ostrożni, ale chcę ciężko pracować, aby powrócić do drużyny przed końcem sezonu. Chciałbym wrócić do treningów z drużyną pod koniec marca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj