Manchester City udanie zainaugurował rozgrywki Premier League w sezonie 2020/21 zwyciężając z Wolverhampton Wanderers 3:1.
Podopieczni Pepa Guardioli w swoim stylu dłużej utrzymywali się przy piłce i skutecznie wykorzystywali nadarzające się sytuacje do zdobycia gola.
Wolverhampton Wanderers ? Manchester City 1:3 (0:2)
0:1 De Bruyne 20′
0:2 Foden 32′
1:2 Jimenez 78′
1:3 Jesus 90′
Źródło: www.manchestercity.pl
Bardzo cenne 3 pkt , pierwsza połowa bez większych błędów w drugiej mogło dojść do remisu , Ale jak to już ktoś wspomniał szczęście sprzyja lepszym , zwycięstwo Cieszy tym bardziej że mecze z Wilkami zawsze były ciężki dla nas
Mogło być trochę obaw przed startem wczoraj, niedawno wróciliśmy do treningów, brak sparingów, wielu graczy z różnych względów wypadło na wczoraj a gramy dobry mecz z tak niewygodnym rywalem i zgarniamy komplet na wyjeździe. Pełna kontrola w 1 połowie, w 2 wg mnie głównym powodem szans Wolves było to że Mendy grał z żółtą kartką i wyglądało jakby zupełnie nie chciał ryzykować starć z rywalem. W 1 połowie grał dobrze , a sama żółta była dość miękka. Dziwne że Pep go nie zmienił na Otamendiego i Ake nie dał na lewą stronę żeby poprawić obronę. Jednym z bohaterów wczoraj był wyrzucany tu Fernandinho, a gość dalej może nam dużo dać, może częściej jako zmiennik ale i ich potrzebujemy jak najbardziej.
Dobrze więc wchodzimy w sezon, zobaczymy też czy ktoś jeszcze dołączy. Obrońca środkowy jednak by się na pewno tu jeszcze 1 przydał, ale miejmy też wiarę w obecny skład, bo jak ktoś pisze że czeka nas katastrofalny sezon poza top4 to ręce opadają na takich kibiców.
Proszę nie nazywaj go kibicem, ten kiep co sezon tak pisze haha
Kolejny dzień i echo z wzmocnieniami . Mało tego pep powiedział że na carabao wyjdzie młodzież z akademii . Czyli już odpuszczamy? 2 mecz sezonu i on ich oszczędza. Z tym kolesiem naprawdę coś musi być nie tak. Ja nie mówię że mamy wygrywać ja poprostu chce jak najwięcej meczów oglądać. Zrobimy to co pellegrini w ostatnim sezonie wystawil na Chelsea młodzików . O ile pamiętam 5-0 .
Tam do przerwy było 1-1. Skończyło się 5-1. @ mesjasz Zważ, że już w meczu z Wolverhampton nasza ławka wyglądała bardzo biednie i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Brak Aguero i Bernardo Silvy oznacza, że w lidze będziemy musieli wciąż grać tym samym składem np. G. Jesusem na szpicy. Osobiście dałbym w czwartek na skrzydłach pograć Torresowi i Mahrezowi, w obronie pewnie zobaczymy Otamendiego. Reszta to będzie akademia. Myślę, że akurat Bournemouth może być poważnie przetrącony po spadku i będzie to po prostu wyrównany mecz. Wcale nie musimy go przegrać.
Apropo Sevilli i monchiego . Fajny cwaniak . Nie sprzedajemy bo nie musimy . A tam w Hiszpanii bieda aż piszczy . A w następnym sezonie takie Napoli czy Sevilla polowy tego nie dostaną jak kryzys na jesień przycisniw
Jutro wydarzy się coś ważnego jeśli chodzi o City … 🙂 🙂
Myślisz o meczu z Bournemauth .?, czy czymś innym…Nie wiem, odejdzie Otamendi razem z Zinchenką..? 🙂
Panowie, jest jakiś przełom w sprawie transferu Kounde ?
Niby jest oferta 70 plus Otamendi (albo ma być lada moment złożona)
To dobrze. Oby przyjęli tą ofertę bo klasowy ŚO jest u nas potrzebny na teraz.
Natomiast nie wiadomo co na to Sevilla. Alternatywa jest niby Gimenez, ale to jest cena ok. 100, wiec trudno mi w to uwierzyć.
Z drugiej strony widac determinację aby pozyskać stopera, więc ktoś w końcu przyjdzie.!
Też w to wierzę ! Uważam jednak, że 100 za Gimeneza to zdecydowanie za dużo, więc raczej skupimy się na Kounde. Mam tylko nadzieję że już nigdy nie będziemy negocjować z Napoli żadnego transferu, bo to jest tylko strata cennego czasu.
Czemu upamecano się nie pojawia w mediach . Za 70 powinnismy to zgarnąć bez jakiegoś pierdolenie
Dzisiaj raczej nie będzie takiej informacji. Sevilla gra superpuchar czyli i kounde i carlos grają . 🙂 Liverpool włacza się do walki o koulibalego, a prezes Atletico powiedział ze nie sprzedadzą Gimeneza który aktualnie ma kwarantannę. Za to mamy duża kolejkę chętnych za otamendiego i garcia siedzi już na walizkach. niestety o zinchenko nie ma żadnych info czyli najprawdopodobniej u nas zostanie
Popatrzcie na to z innej strony.. Atletico potwierdziło nasza ofertę (i odrzuciło) za Gimeneza na poziomie 85 mln euro… 85 mln za obrońcę w dzisiejszych czasach to są ogromne pieniądze.! Nie ma się co więc dziwic, że nie możemy kupić obrońcy skoro są takie ceny! Dać za Gimeneza 120?, no nie… Za 30 latka Koulibalego 80..? Nonsens.
W takim razie albo Kounde albo Diego Carlos.. Każdy z nich ok. 70.. To jest do przyjęcia.
Tak samo BVB negocjuje z MU transfer Sancho. Albo 120 mln euro, albo ..aufwiedersehn!
Liverpool z biedą kupił Jote za 41 mln z rozłożeniem na wiele rat, więc wątpię w pogłoski o Koulibalym w ich wypadku
To fakt. United tez nie wyda 120 za sancho , takie transfery już nie będą się zdarzać . Dzisiaj czytałem ze przez dezycję rządu UK o dalszym zamknięciu stadionów kluby PL stracą dużo kasy united np. 110 mln a City 56 mln. Znowu zas pojawia się informacja ze jesteśmy zainteresowani piłkarzem juve Daniele Rugani . Powiem Wam ze z tych wszystkich piłkarzy z którym nas łacza tylko Upa i kk są mi znani. reszta to dla mnie noname i chyba tylko przez to ze oglądam tylko i wyłącznie PL.
Otamendi prawie na 100% w porto . City ma zapłacić połowę wynagrodzenia. Gdyby City byłoby zainteresowane tellesem to można byłoby coś pokombinować. Garcia gdy tylko City kupi obrońcę wyjeżdża do Barcelony. Borussia nam podebrala kolejny talent na miare sancho. I to byłoby na tyle z wyjazdów. Chociaz przyszly sezon zapowiada sie nieciekawe pod wzgledem finansowym to można byłoby zaoszczędzić trochę kasy na sprzedaż kilku graczy . Czekamy jeszcze 11 dni przed nami . Ciekawy jestem czy alaba dzisiaj zagra dla bayernu czy dalej jadą na noże
el mlodziak to wjebał – uuuu
A propos wczorajszego meczu w EFL Cup- czy ktoś też zastanawiał się z jakich powodów dołączono Steffena do kadry jako drugiego bramkarza? Komentorzy na Eleven przytaczali wczoraj wypowiedź Steffena, że od podstaw uczył się grać nogami?. Naprawdę? Jeśli tak, to już nie było jakiegoś starszego- doświadczonego bramkarza na rynku? Myślałem, że dołączyli Steffena z uwagi na grę nogami, a tak to nie mam żadnego wytłumaczenia co on robi w City. Jeśli Ederson będzie zdrowy, to tam wuj, ale jakby doznał długiej kontuzji, to jesteśmy w czarnej *upie. United przez całe lata mieli Romero jako drugiego bramkarza i to się nazywa dobra polityka na tej pozycji. Uważam, że na ławkę powinno się posadzić jakiegoś 35- letniego bramkarza z nazwiskiem. Takiego co już odcina kupony od dawnej kariery, ale jeszcze coś potrafi. I tym sposobem znów wraca jak bumerang nazwisko Hart i dlaczego Guardiola na siłę starał się wypchnąć go z klubu?
Szczerze? Czy Steffen obroni mniej niż Ederson? Nie sądzę. Może chociaż nie będzie popełniać takich błędów
Co do wczorajszego meczu, to cieszy awans, ale po tych licznych kontuzjach/ absencjach covid, to widać, że nie ma głębi składu. De Bruyne znów leżał na murawie w ostatnich minutach i chyba każdemu przechodziły wówczas czarne myśli przez głowę. Torres – przez większość meczu niewidoczny. Mahrez- kolejny mecz, gdy strzelał seriami zza pola karnego i wszystko było blokowane. Na ogromny plus Foden. Wreszcie kreowal przez cały mecz i myślę, że każdemu to się podobało. Co do Delapa, to nie ma się jeszcze czym jarać. Ostatnio młode talenty uciekają z City, więc trudno orzec czy to będzie nasza przyszłość. Okresowo podobał mi się Doyle. Życzyłbym sobie by poszedł w ślady Fodena, bo ma papiery genealogiczne na grę w Manchesterze City
Z Kounde znowy impas.. Sevilla odrzuciła oferte 50 mln euro, no ale niby mamy złożyć (złozyliśmy) nastepną na 65 mln…
Jesli to nie wypali..to juz nie wiem.. Chyba nikogo nie kupimy.
Powiem szczerze że za więcej jak 70mln euro mamy dac za obrońca. To niestety poczekać rok , dac pograć adabrayoyo i stonesowi A jak niektóre kluby przycisnie to sprzedadzą za połowę mniej swoje gwiazdy . Wkoncy to upadnie A na zakup dobrych graczy pozwoli sobie garstka która będzie miała możliwości od koloru do wyboru .
Szczerze? Czy Steffen obroni mniej niż Ederson? Nie sądzę. Może chociaż nie będzie popełniać takich błędów
Ale doświadczenie jest po stronie Edersona- choćby takie kwestie jak gra pod presją czy oswojenie z mocnymi rywalami. Chyba żartujesz, że nie widzisz różnic pomiędzy tymi dwoma bramkarzami. Pamiętam jak w sezonie 2018/2019 – Pep grał w EFL Cup -Muricem, ale na finał wystawił Edersona. Osobiście bym nie chciał żebyśmy zostali na dłużej ( w sensie meczy w lidze ) ze Steffenem/ Carsonem. Co do Steffena mnie interesuje kryterium sprowadzenia do City, bo jeśli nie umie grać nogami to po co go sprowadzali? Ani jakieś wielkie nazwisko, ani ktoś znany
I chyba na to liczymy, bo wraca sprawa…Koulibalego. Nadzieja w tym, że Laurentisowi zmięknie rura.!
Bo 80 mln nie da ani PSG, LFC ani my..!
Gabriel jesus wypada na kilka tygodni . My nie mamy kim grać. Ostatnie 10 dni Panowie. Oglądał ktoś wczoraj Bayern? Jak grał kounde?
Jak znam życie Pep przypomni sobie, że Sterling rzekomo potrafi grać na szpicy. Jak ma on tam grać, to już wolę Delapa. Ponoć ma niesamowite wykończenie, co pokazał już wczoraj
No Kounde jak dla mnie był kocurem w tej obronie w meczu z Bayernem
Panowie macie jakieś opinie o Rubenie Diasie? Nie oglądam meczów ligi portugalskiej więc nie wiem jak on gra. Czy uważacie że może to być dobry transfer czy jednak Kounde byłby lepszy ?
Właśnie, ktoś tego Diasa zna.??? Wie jak gra.?? Coś tani jest….
Skąd to info o Jesusie.?? Tragedia jakaś….
Jeśli z Jesusem to prawda, to wziąłbym na rok Cavaniego! albo kogoś podobnego..
Hehehe ja to znam tylko z opowieści że niby jeden z najlepszych. Jak mamy tak wyjebac pieniądze na byle kogo to ja dziękuję. Już mangale przyszedł z portugalskiej ligi
Chyba że wystarczy na aouar i kogoś jeszcze to w sumie może byc
Wydaje mi się że to takie drewno Ala Stones tylko że wyższy. Nic nie zrobimy . 50 mln i otamendi
Widzę, że mamy pierwsze kuriozum związane z epidemią koronawirusa w świecie angielskiej piłki. Leyton Orient- klub z League Two został ukarany walkowerem za to, że … wykryto u nich przypadki zakażeń i nie doszedł do skutku mecz z Tottenhamem w Pucharze Ligi. Spurs awansowali bez rozegrania meczu. Co za deb*lizm! Co biedny klub z League Two jest winny, że nie stać ich na robienie tylu testów, co na szczeblu Premier League?
chyba blefuja z tym diasem, nie wierze ze o 5-10 mln jest tyle afery – kk – 80 odpuszczamy, kounde 70 odpuszczamy i dias za 50 – za tyle to sie byle ciuli kupuje ;/ a najgorsze jest to ze aouar chyba przejdzie do arsenalu . telles wymusza transfer do united a alaba dalej nie podpisał .a my czekamy na 5 listopada . nie wiem czy znalezliscie takie info ale ponoc barcelona chce wypozyczyc zinchenko hahaah tam musza byc bardzo najebani . 2 jedynych napastnikow kontuzjowanych ;/