Jude Bellingham
fot. www.bvb.de

Manchester City od pewnego czasu zaangażowany jest w walkę o pozyskanie Jude Bellinghama z Borussii Dortmund, przy czym klub z Etihad Stadium potencjalnie może stracić zarówno Ilkaya Gundogana , jak i Bernardo Silvę jeszcze w tym roku.

Gundogan ma ważny kontrakt z The Citizens tylko do końca czerwca, a wokół jego przyszłości w Manchesterze City pojawiło się wiele spekulacji.

W międzyczasie Bernardo wyraził chęć dołączenia do nowego projektu i uważa się, że reprezentant Portugalii jest chętny do opuszczenia ekipy mistrza Anglii z powodów rodzinnych.

Oczekuje się, że Jude Bellingham poinformuje wkrótce Borussię Dortmund o chęci szukania nowych wyzwań tego lata, a wiele największych klubów na świecie będzie zainteresowanych jego pozyskaniem.

Liverpool i Real Madryt są uważane obok Manchesteru City za faworytów do pozyskania Anglika, ale takie kluby jak Manchester United i Chelsea nadal pozostają w grze.

Manchester City podobno planuje poczekać, aby zobaczyć, co stanie się z Gundoganem i Bernardo, zanim zdecyduje się na odważne działania w kwestii Bellinghama.

Źródło: www.espn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj