Antoine Griezmann
fot. www.fcbarcelona.com

Manchester City może zwrócić swoje zainteresowanie w stronę Antoine’a Griezmanna z Barcelony, jeśli fiaskiem zakończy się próba pozyskania Harry’ego Kane’a z Tottenhamu Hotspur – wynika z najnowszych informacji z rynku transferowego.

Uważa się, że Obywatele są faworytem do pozyskania Kane’a, ale mogą wycofać się ze starań o jego angaż, jeśli przewodniczący Tottenham Hotspur, Daniel Levy nie obniży oczekiwań finansowych.

Prezes Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak zapewnił jednak, że klub zamierza zakontraktować następcę Sergio Aguero, a mistrzowie Premier League mogą wykorzystać kryzys finansowy Barcelony.

Blaugrana będzie podobno musiała obniżyć fundusz płac, jeśli Lionel Messi podpisze nową umowę z klubem, a Fichajes twierdzi, że Griezmann byłby otwarty na odejście z Camp Nou.

Mówi się, ż trener Manchesteru City, Pep Guardiola powitałby Griezmanna w Etihad Stadium z otwartymi ramionami, ponieważ były menedżer Barcelony uważa , że reprezentant Francji idealnie pasuje do roli fałszywej dziewiątki w ustawieniu 4-3-3.

Źródło: www.fichajes.com