Kalvin Phillips
fot. www.leedsunited.com

Manchester City od dłuższego czasu wymieniany jest w gronie klubów zainteresowanych pozyskaniem pomocnika Leeds United, Kalvina Phillipsa.

W informacji przekazanej przez The Sun wynika, że bardzo ważny krok w stronę zakontraktowania reprezentanta Anglii wykonali przedstawiciele West Ham United.

Powyższe źródło twierdzi, że Młoty zaoferowały za 26-latka aż 50 milionów funtów i chcą, aby w przyszłości stanowił on duet środkowych pomocników wraz z Declanem Ricem.

Phillips, który ma jeszcze dwa i pół roku do końca swojej umowy na Elland Road, broni barw Leeds od 2014 roku i zaliczył 226 występów dla tego klubu we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: www.thesun.co.uk

2 KOMENTARZE

  1. Trochę szkoda, bo Fernandinho pewnie ostatni rok będzie u nas i zostanie tylko Rodri z takich typowych ŚPD już „gotowych” do boju. Z drugiej strony gość już młodszy nie będzie, a te 50mln funtów na kolejnego angielskiego asa pokroju Grealisha można zdecydowanie lepiej zainwestować. Podejrzewam, że zarówno Tommy Doyle czy Romeo Lavia w jego wieku będą bardziej kompletnymi piłkarzami i tu bym skupił uwagę na ich rozwój. Jeśli już potrzebowaliśmy kogoś na już to lepiej by było wykupić Zakarię z Borussi M. albo poczekać na Kessie’go w lecie. Podsumowując nie wydaje mi się, że jak przegramy batalię o Kalvina to nie będzie duża strata 🙂

  2. Niech go biora 50 mln funtów to dużo a my potrzebujemy wzmocnienia na inne pozycje. Biora go pewnie bo drożej sprzedać beda mogli Rice i to bedzie jego zastępstwo. Myśle że na tą pozycje jakieś ciekawe nazwiska by sie znalazły za mniejsza kwote.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj