Dusan Vlahovic
fot. www.acffriorentina.it

Manchester City podobno zaoferował 60 milionów funtów za transfer napastnika Fiorentiny, Dusana Vlahovica, która została odrzucona w ostatnim okienku transferowym.

21-latek latem był łączony latem z takimi klubami jak Manchester City, Arsenal, Tottenham Hotspur i Inter Mediolan, ale Fiorentina zdołała zatrzymać swoją gwiazdę w klubie. Manchester City miał podjąć próbę pozyskania Serba, po tym jak rozwiana została kwestia zakontraktowania Harry’ego Kane’a z Tottenhamu.

Według Gazzetta dello Sport, City zaoferowało Fiorentinie 60 milionów funtów plus dodatki, ale właściciel Violi, Rocco Commisso poinformował, że reprezentant Serbii nie jest na sprzedaż.

Raport dodaje również, że sam Vlahovic zadeklarował lojalność wobec Fiorentiny w sezonie 2021-22, ale w przyszłym roku jego odejście będzie nieuchronne, bowiem jego umowa wygasa w 2023 roku.

Vlahovic strzelił 21 goli w 37 meczach Serie A w zeszłym sezonie i już może pochwalić się trzema bramkami w trzech meczach we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

Źródło: www.gazzetta.it