Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City zrobi wszystko co w swojej mocy, aby zakontraktować gwiazdę Barcelony, Lionela Messiego, jeżeli ten zdecydowałby się pewnego dnia na opuszczenie katalońskiego klubu.

Jak poinformował dyrektor wykonawczy angielskiego klubu, Ferran Soriano, Obywatele z chęcią zobaczyliby argentyńskiego zawodnika w swoich szeregach.

– Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Jeśli pewnego dnia chciałby dołączyć do Manchesteru City, drzwi klubu będą dla niego otwarte. Nie możemy pozyskać Messiego od tak. Naturalną rzeczą dla niego jest, aby zakończyć karierę w Barcelonie – zapowiedział Soriano.

Hiszpan zdementował także informacje, jakoby Manchester City próbował pozyskać latem kilku piłkarzy Barcelony, stwierdzając że obie ekipy żyją w przyjacielskich relacjach.

Sorian zaprzeczył również składania ofert dla graczy Barcelony tego lata – i nalegał oba kluby mają serdeczne stosunki robocze.

– Nie składaliśmy żadnych ofert zawodnikom Barcelony. Często zdarza się, że media piszą o tym, że zawodnicy Barcelony mają oferty z City, po czym otrzymujemy telefony z Katalonii z pytaniem czy to prawda.

– Często jesteśmy w kontakcie z Barceloną. Mamy dobre relacje z Bartomeu.

– Latem rozmawialiśmy z Bartomeu na temat piłkarzy, którzy mogliby być dla nas interesujący, dlatego agenci, ani media nie są w stanie namieszać swoimi oświadczeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj