Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Reprezentant Niemiec, Leroy Sane jest jednym z głównych celów transferowych Manchesteru City w letnim okienku transferowym.

Angielski klub od dłuższego czasu monitoruje sytuację pomocnika Schalke 04 Gelsenkirchen i wszystko wskazuje na to, że oficjalne wyjaśnienie kwestii jego przyszłości jest coraz bliższe.

Według informacji dziennika Bild, Sane przedstawi swoją decyzję jeszcze podczas trwających Mistrzostw Europy i najprawdopodobniej nastąpi to już w najbliższą środę.

Zawodnik klubu z Zagłębia Ruhry może przenieść się do Manchesteru City już podczas najbliższego okienka transferowego za kwotę 50 milionów euro, lub podpisać przedwczesną umowę z Bayernem Monachium.

Ekipa z Bawarii chciałaby zawrzeć porozumienie już teraz i sprowadzić Sane do swojego klubu przed rozpoczęciem sezonu 2017/18, kiedy to w życie wejdzie klauzula widniejąca w kontrakcie piłkarza, pozwalająca mu odejść z Schalke za 37 milionów euro. Wówczas Niemiec zastąpiłby w Bayernie zaawansowanych wiekowo Robbena i Ribery’ego.

Oczywiście w grę wchodzi też najmniej prawdopodobna opcja, czyli pozostanie zawodnika w Schalke, w co wciąż wierzy kierownictwo klubu z Gelsenkirchen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj