Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Sprawa jest już przesądzona. Leroy Sane opuszcza Etihad Stadium i przenosi się na Alianz Arena. Do takich wiadomości dotarł angielski porta „teamtalk”. 23- letni reprezentant Niemiec miał dać jednoznacznie do zrozumienia włodarzom Manchesteru City, że zamierza on latem opuścić drużynę trenowaną przez Papa Guardiolę i dołączyć do Bayernu Monachium.

W zamian, na konto Mistrzów Anglii Bawarczycy są skłonni przelać 115 milionów euro, oznaczałoby to, że Sane stałby się najdroższym transferem w historii Bundesligi.

Kierownictwo Manchesteru City rzekomo zgodziło się już na takie rozwiązanie i zapaliło zielone światło dla rekordowego transferu, a wszytko dlatego, że scouci mistrzów Anglii znaleźli godnego następcę młodego skrzydłowego.

O Mikelu Oyarzabalu w kwestii przeprowadzki z San Sebastian do Manchesteru pisało się już pod koniec lipca. Zmianom barw klubowych nie był jednak zainteresowany sam zawodnik. Jeśli 22- letni Hiszpan kuszony lukratywną ofertą zmieni zdanie to prawdopodobnie najpóźniej przyszłego lata zajmie on miejsce po Leroya Sane, a Real Sociedad San Sebastian wzbogaci się o 80 milionów euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj