Strona główna Wiadomości Lillo: Guardiola będzie zaangażowany w mecz z Sheffield United

Lillo: Guardiola będzie zaangażowany w mecz z Sheffield United

0
Lillo: Guardiola będzie zaangażowany w mecz z Sheffield United
fot. www.mancity.com

Juanma Lillo poinformował, że Pep Guardiola będzie zaangażowany w przygotowania Manchesteru City, a także w niedzielny mecz Premier League z Sheffield United, pomimo nieobecności trenera Obywateli na Bramall Lane.

Guardiola przeszedł w tym tygodniu operację kręgosłupa i będzie nieobecny w klubie aż do zakończenia przerwy reprezentacyjnej we wrześniu.

Zapytany konkretnie, czy Pep będzie oglądał mecz w telewizji, czy będzie zaangażowany w spotkanie, Lillo zapewnił: – Oczywiście, że będzie! Pep jest zawsze obecny!

– Kontakt jest ciągły. Telefon, rozmowa wideo, wszystko. Ogląda teraz Sheffield United, ale najważniejsze jest jego zdrowie. To jest to, co się liczy. Powrót do zdrowia nie powstrzymuje go od bycia tym, kim jest. Jest w pełni skupiony na drużynie i meczu.

– Jego powrót do zdrowia musi zająć odpowiedni czas. Czuje się dobrze. Cieszę się, że widzę, jak prawidłowo wraca do zdrowia.

– Pep woli rozmawiać twarzą w twarz z zawodnikami, ale tym razem zrobimy to w formie wiadomości przedmeczowej. Nie organizujemy wideokonferencji, bo on tego nie chce.

– Chce kontaktu twarzą w twarz, będzie obecny w wiadomościach, które będą przekazywane.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj