Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Athleticku Bilbao, Mikel San Jose jest przekonany, że jego kolega z zespołu –  Aymeric Laporte będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy baskijskiego klubu.

Utalentowany defensor zespołu z Kraju Basków był w ostatnim czasie intensywnie łączony z Manchesterem City, ale pojawiły się głosy, że poważna kontuzja stawu skokowego w prawej nodze, jakiej doznał w meczu młodzieżowej reprezentacji Francji, może wykluczyć jego transfer na Wyspy Brytyjskie.

Według najnowszych doniesień z Manchestru, przyszły trener City, Pep Guardiola mimo to zainteresowany był pozyskaniem Francuza.

Słowa San Jose zaburzają jednak taki wariant.

– Jestem przekonany, że Aymeric zostanie dalej z nami, ale w futbolu nigdy nie wiesz co może się zdarzyć – powiedział San Jose.

– W Premier League zawsze dokonuje się spektakularnych transferów, dlatego nigdy nic nie wiadomo, ale myślę że Aymeric jest bardzo skoncentrowany na Bilbao i szczęśliwy w tym miejscu.

– Wierzę, że zostanie z nami. Ma świadomość, że gra w wielkim klubie, a jego rola w zespole jest coraz większa. Jestem spokojny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj