Laporte
fot. www.mancity.com

Aymeric Laporte i John Stones nie zagrają w najbliższym meczu Manchesteru City z Southampton w rozgrywkach angielskiej Premier League, ale oczekuje się, że Holender Nathan Ake będzie gotowy na to spotkanie.

Laporte i Stones nie wrócili do zdrowia po kontuzjach, które uniemożliwiły im występ w meczu Ligi Mistrzów w środku tygodnia z RB Lipsk, podczas gdy Ake ogłosił, że jego ojciec zmarł kilka minut po tym, gdy zdobył on gola otwierającego wynik meczu z Lipskiem.

? Stones i Laporte są kontuzjowani i mają problemy mięśniowe. Stones nie grał z nami, ale później grał 90 minut z reprezentacją narodową i wrócił kontuzjowany, a Laporte wrócił z niewielkimi zakłóceniami, kilkoma drobiazgami.

? Chciał zagrać przeciwko Leicester, gdzie spisał się świetniej, ale później te drobiazgi okazały się poważniejsze i nie chcieliśmy ryzykować w meczu z Lipskiem. Na ten moment obaj nie są w stanie grać. Nie wiem czy zagrają przeciwko Wycombe czy Chelsea, ale mam nadzieję, że będą gotowi. 

? Nathan pokazał swoją osobowość. Jesteśmy zaniepokojeni i smutni z powodu tego, co się stało. Składamy kondolencje jego matce, bratu, rodzinie i przyjaciołom oraz narzeczonej. Możemy tylko powiedzieć, że wyjdziemy walczyć dla niego. W ostatnich godzinach staraliśmy się, aby poczuli, jak blisko jesteśmy z nim. Jestem pewien, że jutro Nathan będzie gotowy i zdolny do walki dla zespołu.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj