Mateo Kovacic
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Mateo Kovacic uważa, że ​​jego kolega z reprezentacji Chorwacji, Josko Gvardiol, jest gotowy zrobić krok do przodu w swojej karierze i dołączyć do niego w Manchesterze City.

Uważa się, że mistrzowie Anglii prowadzą rozmowy z RB Lipsk, w sprawie przejścia do Chorwata na Etihad Stadium. Niemiecki obrońca wycenia obrońcę na około 86 milionów funtów.

– Josko ma wielki potencjał. Może tu przyjechać, uczyć się i być najlepszą wersją samego siebie. Oczywiście, że chciałbym, aby dołączył do nas. Przyjaźnię się z nim i podobnie jak ja jest Chorwatem. Byłoby miło mieć Chorwata u boku w zespole – powiedział Kovacic.

– Rozegrał już wiele ważnych meczów. Jest gotowy na ten krok. Myślę, że to dobry czas dla niego, aby dołączyć do Manchesteru City. Mamy świetną passę, bardzo pewny siebie zespół, od którego można się uczyć. Mamy prawdopodobnie najlepszego trenera w historii. Przyszedłem więc tutaj, aby dołączyć do świetnej drużyny i spróbować się czegoś nauczyć.

– Wciąż jest młody, ale jest dojrzały. Nie potrzebuje wielu rad. Miał świetne Mistrzostwa Świata i wspaniały sezon w Lipsku.

Źródło: www.eurosport.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj