Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Dla Manchesteru City sprawa priorytetową jest na chwilę obecną skupienie się w pełni na rewanżowym spotkaniu z Liverpoolem. Zadanie jest piekielnie trudne, bowiem do odrobienia strat Obywatele muszą strzelić przynajmniej 3 bramki. Każdy detal może być istotny, w związku z czym klub wystosował do kibiców Manchesteru prośbę, by ci nie dali się ponieść emocjom w derbowym meczu z Manchesterem United.

W przypadku zwycięstwa nad Manchesterem United, piłkarze Guardioli będą mogli już celebrować zdobycie mistrzowskiego tytułu, gdyż na 6 kolejek przed końcem mieliby nad ekipą Jose Mourinho aż 19 punktów przewagi. Włodarze The Citizens obawiali się, iż fani mogliby chcieć celebrować zdobycie mistrzostwa wbiegając na murawę stadionu, a to z kolei mogłoby doprowadzić do jej dewastacji. Klub ma świadomość, że stadion na rewanżowy pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzów musi być przygotowany perfekcyjnie, więc wystosował do kibiców prośbę, by ci nie wbiegali na boisko po końcowym gwizdku arbitra.

W przypadku zapewnienia sobie mistrzostwa już w tej kolejce, piłkarze planują odbyć symboliczną rundkę dookoła stadionu i podziękować kibicom za wsparcie. Prezentacja pucharu mistrzowskiego mogłaby się odbyć 6 maja po meczu z Huddersfield, który został juz zaplanowany na godzinę 14:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj