Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Przyszłość Eliaquima Mangali i Martina Demichelisa w Manchesterze City wydaje się być już policzona.

Obaj zawodnicy w tegorocznym sezonie pełnią funkcję rezerwowych na Etihad Stadium, a kiedy już meldują się na boisku, spisują się poniżej oczekiwań.

W związku z odejściem dwóch zawodników z formacji defensywnej, kierownictwo aktualnego wicemistrza Anglii musi uzupełnić skład co najmniej dwójką zawodników.

W Manchesterze coraz częściej mówi się o możliwym powrocie z wypożyczenia Jason Denayera, który zbiera bardzo dobre recenzje w tureckim Galatasaray Stambuł, a kwestia transferu drugiego zawodnika pozostaje sprawą otwartą.

Dotychczas najwięcej mówiło się o transferze Aymerica Laporte z Athletic Bilabo lub Johna Stonesa z Evertonu. Pierwszy z zawodników doznał jednak kontuzji podczas ostatniego meczu reprezentacji Francji, a w przypadku Stonesa należy liczyć się z długimi i żmudnymi negocjacjami z Evertonem.

Komplikacje w kwestii pozyskania Laporte i Stonesa, sprawiają że w grę wchodzi jeszcze transfer Matsa Hummelsa z Borussii Dortmund.

Reprezentant Niemiec stoi przed bardzo ważną decyzją – w 2017 roku wygaśnie jego umowa z klubem, a pokusa gry w innej lidze niż Bundesliga jest dla niego niezwykle kusząca. Fakt ten sprawia, że Manchester City poważnie zastanawia się nad złożeniem oferty 27-letniemu piłkarzowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj