Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec AFC Bournemouth, Eddie Howe poinformował podczas konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City, że jego podopieczni nawiążą wyrównaną rywalizację w meczu z aktualnym wicemistrzem Anglii.

Howe uważa, że jego drużyna bardzo dobrze wykorzystała przerwę spowodowaną meczami reprezentacji rezerwowych oraz, że jego zespół jest lepszą ekipą niż podczas pierwszego spotkania z Obywatelami.

Podczas przerwy reprezentacyjnej, Bournemouth wyjechało na krótkie zgrupowanie w Dubaju.

– Lubię międzynarodowe przerwy, ponieważ są szansą dla mojego zespołu na poprawę pewnych aspektów. Chłopcy mieli trochę więcej odpoczynku, a później pracowali pod kontem fizycznym, technicznym i taktycznym – poinformował Howe.

– Sezon jest długi, a pogoda w Anglii bardzo zmienna. Czasami trenuje się w bardzo ciężkich warunkach, więc miło był znaleźć się w innym środowisku w Dubaju.

– Trenowaliśmy na wspaniałych obiektach w świetnych warunkach, a pogoda była wspaniała. Mam nadzieje, że wszystko to przełoży się na nasze występy

– Każda gra jest dla nas tak samo ważna. Nieważne czy gramy z Manchesterem City, czy z kimś innym, to niczego nie zmienia. Chcemy grać dobrą piłkę.

 – W pierwszym meczu z nimi, nie rozpoczęliśmy zbyt dobrze. Teraz jesteśmy na zupełnie innym poziomie i jesteśmy lepszym zespołem niż w tamtym czasie.
 
– Nasze ostatnie mecze na własnym stadionie były bardzo dobre. Zdobyliśmy w nich maksymalną liczbę punktów i chcemy zagrać podobnie z Manchesterem City.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj