Erling Haaland
fot. www.mancity.com

Erling Haaland wyznał podczas swojego pierwszego wywiadu w Manchesterze City, że przez całe życie był fanem klubu z Etihad Stadium.

Ojciec Haalanda ? Alfie Haaland podpisał kontrakt z Manchesterem City mniej więcej w czasie, gdy Erling przyszedł na świat w lipcu 2000 roku, więc podążanie za zespołem jego ojca zawsze było łatwą decyzją.

Haaland senior rozegrał 47 gier dla Manchesteru City, zanim kontuzja kolana zmusiła go do przejścia na sportową emeryturę w 2003 roku, w wieku zaledwie 30 lat.

? Dlaczego Manchester City? Przede wszystkim trochę ze względu na mojego ojca. Urodziłem się w Anglii. Przez całe życie byłem fanem Manchesteru City. Dużo wiem o klubie ? powiedział Haaland.

? W końcu decyzja o podpisaniu umowy sprowadzała się do dwóch rzeczy. Czuję się tutaj jak w domu i czuję, że mogę się rozwijać i wycisnąć z gry Manchesteru City to, co najlepsze.

? Podoba mi się styl gry. Lubię ofensywną piłkę nożną. Podoba mi się pozytywna atmosfera, kiedy Manchester City gra w piłkę nożną. To jest to, co bardzo lubię, więc myślę, że dobrze pasuje do tego klubu.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj