Josko Gvardiol
fot. www.mancity.com

Josko Gvardiol wyraził radość po tym, jak jego gol pomógł Manchesterowi City w zwycięstwie 2:0 w Premier League z Nottingham Forest.

Gvardiol, który ma obecnie dwa gole w Premier League, wygrywał również 100% swoich prób odbiorów piłki i miał 90 dotknięć futbolówki, popisując się dobrą grą we wszystkich obszarach boiska.

– To było naprawdę trudne spotkanie i od początku meczu wiedzieliśmy, że tak będzie. Szczególnie ze względu na boisko, które było naprawdę suche, ale najważniejsze są trzy punkty, z którymi wracamy do domu.

– To była moja druga bramka w lidze. Nie spodziewałem się, że strzelę gola, ale znalazłem się na właściwej pozycji i ostatecznie był to dobry gol.

– Musimy skupić się na sobie, a nie na tym co robią rywale i to właśnie robimy. Jeszcze cztery finały do ​​końca, zróbmy to.

Źródło: www.mancity.com

2 KOMENTARZE

  1. Jak Wam się podoba Gvardiol w naszym zespole? Moim zdaniem pewny punkt, nie popełnia głupich błędów, dobre wyprowadzanie, na pewno będzie gwarantował wysoki poziom w najbliższych latach

  2. Chyba najlepszy transfer w tym sezonie. Mamy teraz duży wybór w obronie. Dobrze odnalazł się w systemie Pepa i jest tu wciąż ogromny potencjał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj