Ilkay Gundogan
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Ilkay Gündogan uważa, że jego klubowy kolega, Leroy Sané z pewnością dobrze wykorzysta przerwę w rozgrywkach, aby powrócić do wysokiej formy.

Niemieccy piłkarze mieszkają w tym samym budynku i korzystają z usług tego samego trenera od przygotowania kondycyjnego, dlatego są w stałym kontakcie.

? Leroy czuje się dobrze. To dla niego dziwna sytuacja, ponieważ był bardzo blisko powrotu. Po wszystkich kontuzjach, które miałem, wiem że szczególnie pierwsze tygodnie przed powrotem na murawę to trudna sytuacja, ponieważ odczuwasz wszystko inaczej i twoje ciało musi się do tego ponownie przyzwyczaić ? poinformował były zawodnik Borussii Dortmund.

? Dzięki ćwiczeniom i treningowi nie możesz być w 100% gotowy, ponieważ nie jesteś w swoim rytmie. Leroy był właśnie w tym momencie. Czuł się dziwnie i nie w 100% gotowy, ale mentalnie był bardzo zmotywowany, aby wrócić i zrobić to jak najlepiej.

? Jest trochę sfrustrowany, że póki co wszystko zostało anulowane, ale z drugiej strony możesz wykorzystać ten czas, aby popracować nad rzeczami, które sprawiały mu problem i wiem, że ciężko pracuje na siłowni.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj