Manchester City przełamał klątwę ćwierćfinałów Ligi Mistrzów i awansował do półfinału Ligi Mistrzów, gdzie zagra z Paris Saint-Germain. Pomocnik The Citizens, Ilkay Gündogan podsumował środowy mecz z Borussią Dortmund.
? W meczu z Borussią Dortmund chodziło o pokazanie charakteru. Myślę, że nie graliśmy dobrze przez pierwsze 15 minut. Walczyliśmy, ale nie byliśmy wystarczająco szybcy, trochę baliśmy się, że coś pójdzie nie po naszej myśli ? powiedział Gündogan po meczu z Borussią Dortmund.
? Po tym, jak straciliśmy bramkę, zaczęliśmy grać lepiej. Byliśmy w stanie zyskać większe posiadanie piłki, utrzymywać piłkę i stworzyć kilka dobrych okazji. Naszym celem po przerwie był powrót do gry, zdobycie pierwszego gola i przejęcie kontroli nad meczem. Zrobiliśmy to i jesteśmy z tego dumni.
Źródło: www.mancity.com