Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola zapowiedział, że jego drużyna w pełni poważnie potraktuje zbliżające się spotkanie Pucharu Ligi Angielskiej ze Swansea City, ale planuje przeprowadzenie kilku zmian personalnych.

W spotkaniu na Liberty Stadium na boisku może zameldować się między innymi kapitan zespołu, Vincent Kompany.

– Kompany ma szansę pojawić się na boisku, Yaya jeszcze nie jest gotowy – powiedział Guardiola.

– Postaramy się wygrać, tak jak każde oficjalne spotkanie. Chcemy postawić na zawodników, którzy nie mają zbyt wielu szans na regularną grę, ale mimo to będziemy starać się, aby wygrać.

– Każdy wie, jakie są nasze priorytety, ale chcemy zwyciężyć ponieważ jest to oficjalny mecz Manchesteru City. Przygotowujemy się tak jak zawsze i chcemy wygrać.

– Znam moich zawodników i jutrzejszy dzień nie zmieni mojego sposobu myślenia. Brahim Diaz pojedzie z nami do Swansea, podobnie jak kilku innych zawodników. Kiedy jesteś młody, potrzebujesz zachęty. Jestem tutaj dla zawodników i jeżeli są wystarczająco dobrzy, to grają.

– Mamy wielu wspaniałych młodych zawodników tutaj w Manchesterze City i myślę, że jest to zasługa wszystkich osób pracujących w klubie. Będziemy śledzić postępy takich graczy jak Bersant Celina i wielu innych od następnego sezonu.

– Jestem przekonany, że obie gry przeciwko Swansea będą zupełnie inne niż to obecnie planujemy.

– Jestem szczęśliwy, że ludzie mówią pozytywne rzeczy o moim zespole. Wiem jednak, że nie możemy wygrywać wszystkich naszych gier i będziemy musieli kiedyś przegrać. Wiem to, bo taka jest piłka nożna i nie jest możliwe, aby cały czas wygrywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj