Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Pep Guardiola, zapewnił, że nie ma zamiaru opuszczać klubu z Etihad Stadium w obliczu zarzutów Premier League pod adresem Manchesteru City.

52-latek po raz pierwszy spotkał się z mediami, odkąd aktualni Mistrzowie Anglii zostali oskarżeni o złamanie ponad 100 zasad finansowych po czteroletnim dochodzeniu.

– Mam nadzieję, że powodem, który zadecyduje o tym, że klub będzie chciał mnie zwolnić, będą wyniki. To jest powód, dla którego trenerzy opuszczają swoje stanowiska lub pozostają na swoich stanowiskach i myślę, że w tej sytuacji wspólnie podejmiemy decyzję, ze względu na pewność i zaufanie, jakie mamy do siebie nawzajem – powiedział Guardiola.

– Póki co nie ruszam się z tego miejsca. Bardziej niż kiedykolwiek mogę zapewnić, że chcę zostać w Manchesterze City. Czasami mam wątpliwości, ponieważ siedem lat to już długi czas. Teraz nie chcę się ruszać. Ludzie mówią: Okłamali Cię Pep. Nie, nie okłamali mnie.

–  W sytuacji z UEFA byliśmy niewinni i udowodniliśmy to. To jest ten sam przypadek. Dlaczego miałbym nie ufać swoim ludziom? Dlaczego miałbym ufać dyrektorom generalnym lub właścicielom 19 klubów lub dziewięciu klubów, tak jak to było z UEFA? Ufam moim ludziom. 

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj