Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji narodowych, Manchester City wznowi zmagania w angielskiej Premier League spotkaniem z Manchesterem United.

Mimo, że w starciu z Czerwonymi Diabłami nie zagra zawieszony Sergio Aguero, szkoleniowiec klubu z Etihad Stadium, Pep Guardiola liczy na dobrą grę swojej drużyny i nie zamierza usprawiedliwiać jej w przypadku niepowodzeń.

W rozmowie z Daily Mail, hiszpański szkoleniowiec wyznał, że Manchester City ma wszelkie możliwe środki, aby odnosić sukcesy, a wszelkie porażki będą świadczyć tylko i wyłącznie o tym, że zespół nie jest wystarczająco dobry.

– Mamy wszystko, czego potrzebujemy do pracy. Gracze nie mogą narzekać. Mają absolutnie wszystko, aby być odpowiednio przygotowani do gry – powiedział Guardiola.

– W każdy meczu możemy wygrać lub przegrać. Przeciwnik może być lepszy, a my nie możemy mieć żadnych wymówek. Jeśli coś nie będzie układać się po naszej myśli, to dlatego, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy.

– Nigdy nie spotkałem się z takimi udogodnieniami, jak z tymi, jakie są w Manchesterze. Właściciel, a także ludzie z Abu Dhabi i Manchesteru City zasługują na ogromny komplement.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj