Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Gwiazda Manchesteru City i reprezentacji Nieniec Ilkay Gündogan oraz włodarze Manchesteru City są gotowi powrócić do stołu negocjacyjnego. Dyskusja będzie dotyczyła przedłużenia obowiązującego do 2020 roku kontraktu pomocnika.

W rozmowie z redaktorami Kickera 28- latek potwierdził, że po zdobyciu potrójnej korony jest gotów wznowić zawieszone jakiś czas temu rozmowy dotyczące jego przyszłości w klubie Etihad Stadium.

Gündogan:

– Moje stanowisko w tej sprawie pozostaje niezmienne, czuję się tutaj komfortowo i na pewno w najbliższych tygodniach wznowimy rozmowy. W ciągu ostatnich tygodni miałem na głowie wygrywanie meczów z City. Rozmowy i negocjacje mogły mnie tylko rozpraszać, byłem tym mniej zainteresowany.

Warto dodać, że Gündogan w minionym już sezonie na boisku Premier League spędził 2135 minut, zaliczył 31 spotkań w tym 23 wyjściowej jedenastce i strzelił 6 bramek. Dłużej i częściej na placu gry pojawiali się jedynie: Ederson, Bernardo, Laporte, Sterling, Agüero, Silva i Walker. Liczby te świadczyć mogą o wielkim zaufaniu, jakim darzy Niemca szkoleniowiec Citizens Pep Guardiola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj