Ferran Torres
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Ferran Torres podobnie jak trener Pep Guardiola wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Olympiakosem Pireus. Poniżej zapis wypowiedzi byłego zawodnika Valencii.

Ferran Torres o skuteczności Manchesteru City: ? Nasi napastnicy doznali w ostatnim czasie kontuzji. Strzelamy gole, ale nie tyle, ile byśmy chcieli. Inna sprawa, że graliśmy z naprawdę trudnymi przeciwnikami. Tak czy inaczej ciężko pracujemy, aby rozwiązać ten problem i jestem pewien, że gole nadejdą.

Ferran Torres o grze na pozycji napastnika: ? Pozycja napastnika nie jest moją naturalną pozycją, ale czuję się tam dobrze. Strzeliłem kilka bramek, więc jest dobrze. Kiedy ciężko pracujesz i poświęcasz się dla zespołu, otrzymujesz za to nagrodę. Zamierzam dalej ciężko pracować i próbować strzelać gole.

Ferran Torres o aklimatyzacji w Manchesterze City: ? Manchester City ma świetny zespół i pracowników, którzy pomagają w jak najszybszym zaaklimatyzowaniu się. Moi koledzy z drużyny również bardzo mi pomogli, zwłaszcza hiszpańscy piłkarze. Eric Garcia to dobry przyjaciel, ponieważ znam go z reprezentacji, ale wszyscy pomogli mi się zaaklimatyzować. Kiedy przyjechałem do Manchesteru, wiedziałem, że to dla mnie świetna okazja. Wiedziałem też, że to będzie trudne ? zmiana ligi, nowy kraj. Ciężko pracuję każdego dnia, więc zespół i trener ufają mi. To mój cel, aby Pep Guardiola zaufał mi i dawał mi minuty na boisku.

Ferran Torres o Davidzie Silvie: ? Wiemy, że David Silva jest legendą tego klubu i przez wiele lat był świetnym graczem. Noszę jego numer, dlatego mam nadzieję, że będę mógł go uhonorować moimi występami i mam nadzieję, że spotkam go w przyszłości.

Źródło: www.mancity.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj