Ederson
fot. www.mancity.com

Manchester City znajduje się w bardzo dobrej pozycji wyjściowej przed rewanżowym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona. Obywatele zwyciężyli w pierwszym spotkaniu 5:0 i wydaje się, że rewanż będzie dla nich wyłącznie formalnością.

Manchester City ma aspiracje, aby dotrzeć możliwie jak najdalej w tych rozgrywkach i obronić tytuł mistrza Anglii. Bramkarz klubu z Etihad Stadium, Ederson nie ma jednak wątpliwości, że jego zespół musi dołożyć wszelkich starań, aby ambicja stała się rzeczywistością.

? Wiemy, że Liga Mistrzów to bardzo trudne rozgrywki i dużo wymagają od drużyny, zwłaszcza pod względem fizycznym. W zeszłym sezonie przegraliśmy w finale, a naszym celem jest zwycięstwo w każdych rozgrywkach, w których gramy ? powiedział Ederson.

? Musimy realizować wszystko krok po kroku. W każdych zawodach, w których gramy, są wyzwania.

? Sezon w Anglii jest bardzo intensywny. Zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle wymagający. Wiemy, jakie to trudne, ale potrafimy to zrobić (wygrać Premier League). Pokazywaliśmy to wcześniej i pokazujemy w tej chwili. Myślę, że jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj