Ederson Guardiola
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Ederson stwierdził, że decyzja Fernandinho o zwołaniu spotkania awaryjnego w celu omówienia występów drużyny Obywateli była kluczowym momentem w sezonie 2020/21.

Kapitan Manchesteru City ujawnił niedawno, że zebrał zawodników w Nowy Rok na szczerą dyskusję po tym, jak Pep Guardiola wyraził swoje niezadowolenie podczas sesji treningowej spowodowane słabymi wynikami.

? To było dobre dla zespołu. Zespół potrzebował tej rozmowy. Wszyscy rozmawiali, a Fernandinho, jako kapitan i lider zespołu, był kluczowy dla tego spotkania oraz naszej ewolucji w tym sezonie. To był dobry gest z jego strony i bardzo nam pomógł w dojrzewaniu jako zespół.

W krytycznym momencie sezonu, po porażce 0:2 z Tottenhamem, Manchester City znalazł się na 11 miejscu w tabeli. Ostatecznie Obywatele zdołali zmienić bieg sezonu.

? Pracowaliśmy ciężej, daliśmy z siebie to, co najlepsze ? zarówno na treningach, jak i w meczach. To się opłaciło. Zespół może być dumny z występów i wszystkiego, co zrobiliśmy w tym sezonie.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj